Skip to content
Josh Groban Polska

Josh wystąpi w Polsce !!!!!!

Nie jesteśmy w stanie zliczyć, ile razy marzyliśmy, żeby móc napisać to zdanie: 'Josh wystąpi na koncercie w Polsce’… Nadszedł dzień, kiedy stało się to prawdą – największe marzenie i najważniejszy cel działalności Stowarzyszenia – spełnia się w naszą 7.rocznicę! 18.grudnia Josh porwie publikę krakowskiej Tauron Areny, promując tym samym swój najnowszy 8.krążek, którego premiera będzie miała miejsce 21.września.

Bilety dostępne będą już w czwartek, 13.września dla członków oficjalnego fanklubu FOJG, a ogólna sprzedaż rozpocznie się w piątek, 14.września o godzinie 10.

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM. Tauron Arena pomieści 20tys.widzów. Liczymy, że każde miejsce będzie zapełnione, co być może wesprze decyzje o kolejnych koncertach Josha w Polsce.

W miarę upływu czasu ustalimy akcje, jakie zostaną przeprowadzone podczas tego niezwykłego wydarzenia – będziemy o wszystkim informować na bieżąco na tej stronie oraz na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/231965057483598/

admin AdministratorZostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *