Skip to content
Josh Groban Polska

Nowa płyta, nowy serial, pierwszy koncert w Polsce!

21 września – to dzień pełen niespodzianek dla fanów Josha Grobana, bowiem mają tego dnia miejsce dwie premiery: 8. albumu Artysty zatytułowanego ‘Bridges’ oraz serialu kryminalno-komediowego “The Good Cop” dostępnego na platformie Netflix.

Do tej pory Josh Groban wypuścił 5 singli z najnowszego krążka: “Symphony”, “Granted”,“S’il Suffisait D’aimer”, “River”, “We Will Meet Once Again” – duet z Andrea Bocelli oraz “Bridges Over Troubled Water”. Na płycie usłyszymy zarówno autorskie kompozycje Josha (który pisze teksty piosenek i muzykę) jak i covery. Znajdziemy też duety ze wspomnianym już Andreą Bocellim, Sarą McLachlan czy Jennifer Nettles. Groban powiedział o “Bridges”, że jest to jeden z jego najbardziej osobistych albumów.

W międzyczasie nagrywania płyty, Josh zagrał tytułową rolę w serialu “The Good Cop”. Serial opowiada o losach młodego, ambitnego gliniarza, który przestrzega prawa i nigdy nie łamie zasad oraz jego ojca- byłego gliniarza, który…wyszedł właśnie z więzienia i będzie musiał zamieszkać ze swym synem. Zapowiada się więc wesoła przepychanka dobrego i złego w kryminalnej atmosferze Nowego Jorku. Groban znany jest ze swoich komediowych kreacji – w swoim dorobku ma role w m.in. w “Kocha, Lubi, Szanuje”, “Hollarsowie”, czy serialu “The Office”.
W październiku piosenkarz rusza w trasę koncertową, z którą dotrze również do Polski.
18 grudnia tego roku polska publiczność po raz pierwszy usłyszy największe przeboje Artysty. Koncert odbędzie się w krakowskiej Tauron Arenie.

admin AdministratorZostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *