Skip to content
Josh Groban Polska

Polscy fani

Zapraszamy wszystkich fanów talentu Josha Grobana do dołączenia do pierwszego polskiego Fanklubu artysty. Czeka tu na Was dużo atrakcji, konkursów z nagrodami oraz możliwość spotkania niesamowitych ludzi przy okazji zlotów. Dołączenie do Fanklubu Josha Grobana to nic trudnego!

Wystarczy kilka prostych kroków:

  1. Należy zapoznać się ze Statutem Stowarzyszenia „Polish Grobanites”. Statut można pobrać tutaj
  2. Następnie prosimy o wypełnienie Deklaracji Członkowskiej. Prosimy pamiętać o własnoręcznym podpisie na Deklaracji. Po wypełnieniu należy odesłać ją pocztą na adres przedstawiciela Stowarzyszenia, który podany jest w Rozdziale I punkcie 7 Statutu. Deklaracja do pobrania tutaj
  3. Warunkiem przystąpienia do Fanklubu jest wpłacenie wpisowego w wysokości 20 zł. Numer konta bankowego zostanie podany po wcześniejszym kontakcie mailowym z Prezesem Stowarzyszenia: paulina @ joshgroban.pl (bez spacji przy @)
  4. I to już wszystko! Pozostaje jedynie poczekać kilka dni a otrzymacie na swój adres Legitymację Członka Stowarzyszenia oraz oficjalną przypinkę Polish Grobanites.

Nasze forum: www.joshgroban.fora.pl(w budowie)

O nas

Dawno dawno temu, za górami, za lasami….. na przestrzeni kilku miesięcy 2011 r. zrodził się pomysł założenia fanklubu.

Winimy za to samego Josha, który w kwietniu 2011 r. odwiedził polską ziemię. Wtedy to „Grobanitki” spotkały się po raz pierwszy. Nie wszystkie oczywiście – ale spora część aktywistek jedynego polskiego forum poświęconego naszemu idolowi. Jego wizyta spowodowała odnalezienie się kolejnych zagubionych dusz fanów w Polsce. A wiadomo, im więcej głów tym więcej pomysłów. Stąd wziął się kolejny krok w przyszłość: wykupienie domeny – joshgroban.com.pl. Przez kilka następnych miesięcy „Grobanitki” dumały nad stroną, fanklubem, a w końcu nawet nad stowarzyszeniem!

Nasze zamiłowanie osobą Josha zaprowadziło kilkanaście z nas na jego koncerty podczas europejskiej części trasy Straight to You Tour. Była to kolejna okazja, by się spotkać. A kiedy spędza się ze sobą cały dzień, jest sposobność, żeby dyskutować na nie jeden poważny temat – chociaż przez kilka minut. Tym razem przerodziło się to w konkretne postanowienia i kiedy jeszcze Josh był w granicach Europy, powstał statut, regulamin i zarząd Stowarzyszenia Polskich Fanów Josha Grobana-Polish Grobanites.

Oficjalnie Stowarzyszenie działa od 24 listopada 2011 roku i na pewno będzie istniało do końca świata i jeden dzień dłużej – tak długo, jak muzyka Josha Grobana będzie poruszała serca i dusze!

Stowarzyszenie wpisane jest w Rejestrze Stowarzyszeń Zwykłych w Urzędzie Miasta Poznania.

W czerwcu 2017 ruszyła nasza nowa strona – ta strona, www.joshgroban.pl

 

Działalność

Polish Grobanites powstało, aby znaleźć wspólną płaszczyznę dla wszystkich polskich fanów Josha Grobana.
Naszą nadrzędną misją jest stworzenie przestrzeni w mediach społecznościowych, gdzie każdy słuchacz twórczości Grobana, nie tylko znajdzie dla siebie miejsce, ale przede wszystkim bieżące informacje na temat działalności Artysty.
Robimy wszystko, aby być na bieżąco z nowinkami od Josha. Dzięki naszym aktywnym działaniom w portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube) staramy się docierać do każdego, kto poszukuje informacji dotyczących działań Muzyka i jednocześnie zachęcamy do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami, wspomnieniami i odczuciami. Regularnie nawiązujemy również kontakty z polskimi mediami, by za ich pośrednictwem dotrzeć do jeszcze szerszego grona odbiorców.
‘Muzyka łączy’ i tak też podchodzimy do naszej działalności, która w dużej mierze opiera się na :
– organizowaniu spotkań dla członków Stowarzyszenia Polskich Fanów Josha Grobana – Polish Grobanites,
– organizowaniu spotkań przy okazji koncertu Artysty w Polsce,
– organizowaniu loterii i konkursów, zarówno w szeregach polskiego fanklubu, jak i dla wszystkich sympatyków twórczości Josha Grobana,
– nawiązywaniu kontaktów z fanami na całym świecie.
Naszym celem jest również wspieranie fundacji Artysty – ‘Find Your Light’ w postaci organizowania okolicznościowych zbiórek pieniędzy.
Jesteśmy także odpowiedzialni za nadzorowanie tej witryny internetowej.

 

Do naszych największych osiągnięć zaliczamy WYWIAD Z JOSHEM GROBANEM!
Wywiad + zdjecia